No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g
sale: about $10.25, formerly: $13.15
SAVE $2.90
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$7.72/1kg $3.50/1lb

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original English Muffins
342 g, $0.80/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































