Baby Formula
Baby Formula
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Powder
sale: $65.50, formerly:
Limit 4, after limit $74.99
Subscribe & EarnEnfamil
A+ NeuroPro, Baby Formula, 0-12 months, Powder Refill
890 g, $8.43/100g $3.82/1lb
sale: $65.50, formerly:
Limit 4, after limit $74.99
Subscribe & EarnEnfamil
A+ NeuroPro Gentlease, Baby Formula, 0-12 months, Powder Refill
862 g, $8.70/100g $3.95/1lb
sale: $29.00, formerly:
Limit 4, after limit $35.99
Subscribe & EarnSimilac
Milk-Based Powder Toddler Advanced Formulation Milk Flavour Step 3 12-36 Months
850 g, $4.23/100g
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $42.99
Subscribe & EarnEnfagrow
Nutritional Supplement Milk-Based Powder Vanilla 1-5 Years
907 g, $4.74/100g
Liquid
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $42.99
Subscribe & EarnEnfagrow
Nutritional Supplement Milk-Based Powder Milk Flavour 1-5 Years
907 g, $4.74/100g
sale: $47.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Subscribe & EarnCapriCare
Infant Formula Powder 2 6+ Months
800 g, $6.87/100g
7,500 PC Optimum Points
sale: $50.00, formerly:
Limit 4, after limit $55.49
Subscribe & EarnSimilac
360 Total Care Step 2 Powder
584 g, $9.50/100g
sale: $47.00, formerly:
Limit 4, after limit $54.99
Subscribe & EarnCapriCare
Infant Formula Powder 1 0+ Months
800 g, $6.87/100g
7,500 PC Optimum Points
Low Stock











































































