Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $3.99, formerly: $6.99
SAVE $3.00
Brar's
Malai Paneer 20% M.F.
375 g, $1.06/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax, eco fees apply
Rubicon
Guava Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml
sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
Tea India
Tea, Masala Chai Black with Real Spices
182 g, $3.57/100g

sale: $2.00, formerly: $3.29
SAVE $1.29
Eco fees apply
Rubicon
Pomegranate Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.29
SAVE $0.79
Eco fees apply
Rubicon
Mango Dragon Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Plus tax, eco fees apply
Rubicon
Sparkling Mango Beverage
355 ml, $0.56/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.25
SAVE $0.25
Plus tax, eco fees apply
Rubicon
Sparkling Guava Beverage
355 ml, $0.56/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Rubicon
Pomegranate Sour Cherry 100% Juice Blend
1 l, $0.20/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Plus tax, eco fees apply
Rubicon
Sparkling Passion Fruit Beverage
355 ml, $0.56/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































