Appliances
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $20.00, formerly: $25.00
SAVE $5.00
Plus tax
Black & Decker
Black & Decker Coffee Grinder Stainless Steel
1 ea, $20.00/1ea
sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
Plus tax
Keurig
Brewer Cleaner Includes 14 oz. Descaling Solution
1 ea, $17.00/1ea
sale: $25.00, formerly: $30.00
SAVE $5.00
Plus tax
Black & Decker
Black & Decker 6 Cup Rice Cooker
1 ea, $25.00/1ea
Low Stock
sale: $34.00, formerly: $40.00
SAVE $6.00
Plus tax
Black & Decker
Drip Coffee Maker
1 ea, $34.00/1ea
Low Stock
sale: $42.00, formerly: $50.00
SAVE $8.00
Plus tax
Black & Decker
8-Speed Blender
1 ea, $42.00/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































