Party Tableware
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Tomo
Sequin Happy Birthday Banner
1 ea, $3.00/1ea
Out of Stock
sale: $2.30, formerly: $3.50
SAVE $1.20
Plus tax
Tomo
Solid 24ct Wood Cutlery Blue
1 ea, $2.30/1ea
Low Stock
sale: $2.30, formerly: $3.50
SAVE $1.20
Plus tax
Tomo
Occasion 8ct Marble Plates
8 ea, $0.29/1ea
Out of Stock
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Tomo
Occasion 8ct Marble Plates
1 ea, $2.00/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.98, formerly: $8.49
SAVE $3.51
Prepared in CanadaDairy Isle
Butter & Margarine, Barrel Churned Unsalted Baking Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































