No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































