Blush & Bronzer
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Low Stock
$12.99
Plus tax
Cover Girl
Trublend Skin Enhancer Baked Luminous Blush Berry Punch - 430
8 g, $162.38/100g
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$23.99
Plus tax
L'Oreal Paris
True Match Hyaluron Balm Multi-Use Blush Bronzer Cherry Intense
1 ea, $23.99/1ea
Low Stock
Low Stock
$22.99
Plus tax
Physician's Formula
Murumuru Butter Glow & Go™ Multiuse Stick Sunkissed Rose
1 ea, $22.99/1ea
Low Stock
$22.99
Plus tax
Physician's Formula
Murumuru Butter Glow & Go™ Multiuse Stick Beachy Pink
1 ea, $22.99/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































