No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Hamburger Buns 8pk
8x47.25 g, $1.06/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































