Bathroom Tissue & Paper Products
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
President's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.00
SAVE $0.51
Plus tax
President's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $8.49/1ea

sale: $9.50, formerly: $11.00
SAVE $1.50
Plus tax
No Name
2-Ply Hypoallergenic Facial Tissues, 126 Sheets
6x1.0 ea, $1.58/1ea
Low Stock

sale: $4.79, formerly: $5.49
SAVE $0.70
Plus tax
No Name
1 Ply Napkins 250 Pack
1 ea, $0.02/1ea

$24.99
Plus tax
President's Choice
Club Size Super Absorbent Paper Towels
12 ea, $2.08/1ea
Low Stock

sale: $10.49, formerly: $11.00
SAVE $0.51
Plus tax
President's Choice
2-Ply Dinner Napkins, 180 Sheets
1 ea, $1,049.00/100ea

$13.99 Member Price
, formerly: $26.99$19.99 Non-Members
SAVE $7.00
Plus tax
Cashmere
Bathroom Toilet Tissue
20 ea, $1.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g
sale: about $10.25, formerly: $13.15
SAVE $2.90
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$7.72/1kg $3.50/1lb



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































