Women's Knits & Tees
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Organic Cotton Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Striped Organic Cotton Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Slim-Fit Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Striped Slim-Fit Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Striped Classic Fit Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Slim-Fit Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Slim-Fit Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Organic Cotton Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Striped Slim-Fit Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Ribbed T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Relaxed Fit Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Organic Cotton V-Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
+ More Options
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Essential Slim Fit T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Organic Cotton Tank
1 ea, $16.00/1ea
+ More Options
sale: $12.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Printed Oversized T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































