Hobbies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Matchbox
Singles 1:64 Assortment
1 ea, $1.30/1ea
Out of Stock
sale: $11.05, formerly: $13.00
SAVE $1.95
Plus tax
LEGO
Creator 3 in 1 Cute Hamster with a Flower 31376
1 ea, $11.05/1ea
sale: $11.05, formerly: $13.00
SAVE $1.95
Plus tax
LEGO
Creator 3 in 1 Turtle with a Water Lily Flower 31377
1 ea, $11.05/1ea
sale: $22.50, formerly: $30.00
SAVE $7.50
Plus tax
Mattel Games
Toy Story 5 Playscale 7 Inch Ragdoll Edition Figures, Movie Accurate Soft Dolls
1 ea, $22.50/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































