Diapers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 4 - 168 Count, Disposable Baby Diapers
168 ea, $0.30/1ea
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 3 - 180 Count, Disposable Baby Diapers
180 ea, $0.28/1ea
Low Stock
sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 6 - 108 Count, Disposable Baby Diapers
108 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 6 (4T5T), 86 Count
86 ea, $0.51/1ea
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Girls Size 7 5T-6T 46 Count
46 ea, $0.70/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Large (68-95 lbs), 34 Ct
34 ea, $0.97/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Bedwetting Underwear, Size S/M (43-68 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Out of Stock
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 5 (25-37 lb.), 136 Ct
136 ea, $0.32/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Large (95-120 lbs), 28 Ct
28 ea, $1.18/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size Newborn (up to 10 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 1 (8-14 lbs), 96 Ct
96 ea, $0.34/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 66 Count
66 ea, $0.50/1ea
Out of Stock
sale: $29.99, formerly: $39.99
SAVE $10.00
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S2, 144 Count
144 ea, $0.21/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 4T-5T (38-50 lbs), 56 Count
56 ea, $0.59/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S1, 96 Count
96 ea, $0.35/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Ups Training Underwear Boys Size 5T6T 46 Count
46 ea, $0.70/1ea
Low Stock
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 4 (20-32 lbs), 150 Ct
150 ea, $0.29/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Boys' Nighttime Bedwetting Underwear, Size Extra Small (28-43 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
$43.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 6 (28-44 lbs), 112 Ct
112 ea, $0.39/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S2, 84 Count
84 ea, $0.40/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Little Snugglers Baby Diapers, Size 2 (12-18 lbs), 84 Ct
84 ea, $0.39/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































