Disposable Diapers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers 360 Pull-On Diapers, Size 3 (16-28 lbs), 70 Count, for up to 100% Leakproof Skin Protection
70 ea, $0.49/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Baby Diapers, Size 2 (12-18 lbs), 74 Ct
74 ea, $0.45/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
AMORE Diapers, Size 6, 42 Count
42 ea, $0.81/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Snug & Dry Baby Diapers, Size 6 (28-44 lbs), 66 Ct
66 ea, $0.50/1ea
Low Stock

sale: $35.00, formerly:
Limit 4, after limit $49.99
Plus tax
Royale
Premium Diapers, Size 6 - 108 Count, Disposable Baby Diapers
108 ea, $0.46/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Skin Essentials Baby Diapers, Size 5 (27+ lbs), 50 Ct
50 ea, $0.66/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $29.99, formerly: $39.99
SAVE $10.00
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S2, 144 Count
144 ea, $0.21/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original English Muffins
342 g, $0.80/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































