Disposable Training Pants
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Out of Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Goodnites
Girls' Nighttime Underwear, Size XXL (120-165 lbs), 24 Ct
24 ea, $1.37/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 5T-6T (50+ lbs), 48 Count
48 ea, $0.69/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Boys' Night-Time Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 60 Ct
60 ea, $0.55/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 74 Count
74 ea, $0.45/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 5T-6T (46+ lbs), 66 Count
66 ea, $0.67/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Boys' Night-Time Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Girls' Night-Time Potty Training Pants, 3T-4T (32-40 lbs), 60 Ct
60 ea, $0.55/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 5 (3T4T), 100 Count
100 ea, $0.44/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 104 Count
104 ea, $0.42/1ea
Low Stock
$31.99
Plus tax
Pampers
Easy Up Potty Training Pants Size 4 (2T3T), 74 Count
74 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 2T-3T (16-34 lbs), 104 Count
104 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 58 Count
58 ea, $0.76/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Diapers, Size S7, 44 Count
44 ea, $0.77/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Pull-Ups Girls' Night-Time Training Pants, 5T-6T (46-60 lbs), 44 Ct
44 ea, $0.75/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Swaddlers Active Baby Diaper Size 8 38 Count
38 ea, $0.89/1ea
sale: $37.00, formerly:
Limit 4, after limit $43.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 58 Count
58 ea, $0.76/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Boys' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 42 Count
42 ea, $0.79/1ea
Low Stock
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $33.99
Plus tax
Pampers
Diapers - Swaddlers 360°, Size 7, 40 Count
40 ea, $0.85/1ea
sale: $28.00, formerly:
Limit 4, after limit $32.99
Plus tax
Huggies
Girls' Potty Training Pants, 6T-7T (55-75 lbs), 42 Count
42 ea, $0.79/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































