
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Ruffles
200 g, $2.65/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

$4.99
Plus tax
Miss Vickies
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $13.00, formerly: $15.49
SAVE $2.49
President's Choice
500 g, $2.60/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Ruffles
380 g, $1.58/100g
sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
900 g, $1.89/100g
Out of Stock

$4.99
Plus tax
Miss Vickies
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
220 g, $2.40/100g
PC Optimum Offer

sale: $22.00, formerly: $24.00
SAVE $2.00
President's Choice
1.02 kg, $2.16/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
338 g, $1.92/100g

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Black Diamond
400 g, $1.25/100g

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Brandt
250 g, $24.00/1kg $2.40/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
350 g, $1.85/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Leclerc
240 g, $1.88/100g