
Game Day Ready
Everything you need to tackle the big game.

$30.00
Plus tax
2050 g, $1.46/100g
PC Optimum Offer

sale: $13.38, formerly: $14.00
SAVE $0.62
No Name
908 g, $1.47/100g

sale: $22.00, formerly: $23.00
SAVE $1.00
President's Choice
1.13 kg, $1.95/100g

sale: $13.38, formerly: $14.00
SAVE $0.62
No Name
908 g, $1.47/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
750 g, $0.73/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $8.49$8.00 Non-Members
SAVE $0.49
President's Choice
500 g, $1.60/100g
Low Stock
sale: $17.00, formerly: $18.00
SAVE $1.00
900 g, $1.89/100g
Out of Stock