
Snacks & Apps
Small bites worth cheering for.

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Plus tax
Lay's
450 g, $1.33/100g

sale: $17.00, formerly: $22.00
SAVE $5.00
President's Choice
1.81 kg, $0.94/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
12x355.0 ml, $0.21/100ml

sale: $7.50 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
2 l, $0.20/100ml

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
President's Choice
400 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
2 l, $0.20/100ml

sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Christie
350 g, $1.57/100g
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
2 l, $0.20/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
650 g, $0.92/100g

sale: $4.79, formerly: $5.49
SAVE $0.70
Plus tax
No Name
1 ea, $0.02/1ea

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
6x710.0 ml, $0.19/100ml

sale: $22.00, formerly: $23.00
SAVE $1.00
President's Choice
1.36 kg, $1.62/100g

$4.99
Plus tax
Miss Vickies
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Old El Paso
133 g, $3.38/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Lay's
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
President's Choice
227 g, $1.54/100g