Grown In Canada
Filters

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
Live Lettuce Tri Mix - 1 Unit
350 g, $4.00/1ea

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
The Little Potato Company
A Little Garlic & Herb Oven/Grill-Ready Kit
454 g, $0.88/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
The Little Potato Company
A Little Onion & Chive Oven/Grill-Ready Kit
454 g, $0.88/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
PC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
Live Lettuce Green
350 g, $4.00/1ea

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
The Little Potato Company
A Little Savory Herb Microwave-Ready Kit
454 g, $0.88/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
The Little Potato Company
A Little Garlic, Rosemary & Thyme Microwave-Ready Kit
454 g, $0.88/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
The Little Potato Company
A Little Garlic & Parsley Microwave-Ready Kit
454 g, $0.88/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
Live Lettuce Red, 1-count
350 g, $4.00/1ea

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
The Little Potato Company
A Little Lemon & Garden Herb Microwave-Ready Kit
454 g, $0.88/100g
1,000 PC Optimum Points













































