Fresh Promise
If it's not fresh, it's free.

Applicable to eligible fresh produce items purchased at Real Atlantic Superstore locations or online at realatlanticsuperstore.ca. If you are not completely satisfied with your eligible fresh produce item, we will replace it with an identical item, or in our discretion, a comparable item and provide you with a refund of the purchase price upon presentation of the item and your original purchase receipt within 7 days of purchase at the Real Atlantic Superstore where purchase originated. This promise does not apply to reduced/clearance priced produce. This promise cannot be combined with any other offer. We reserve the right to cancel or change the terms of this promise at any time without notice.
Filters
sale: $5.99, formerly: $7.00
SAVE $1.01
Taylor Farms
Broccoli Crunch Chopped Salad Kit
360 g, $1.66/100g
sale: about $6.34, formerly: $7.92
SAVE $1.58
PC Organics
Tomato On The Vine Red (1 Bunch)
$8.80/1kg $3.99/1lb
sale: $5.99, formerly: $7.00
SAVE $1.01
Taylor Farms
Maple Bourbon Bacon Chopped Salad Kit
315 g, $1.90/100g
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $7.00
SAVE $1.01
Taylor Farms
Guacamole Crunch Chopped Salad Kit
319 g, $1.88/100g
Low Stock
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Bacon Caesar Chopped Salad Kit
326 g, $1.69/100g
sale: $5.99, formerly: $7.00
SAVE $1.01
Taylor Farms
Thai Chili Mango Chopped Salad Kit
319 g, $1.88/100g

































































