Buy more, save more
Unlock more savings when you stock up on these items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Friskies Pâté Wet Cat Food Salmon Dinner
156 g, $0.58/100g

sale: $1.25, formerly: $1.75
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Partly Skimmed Milk
354 ml, $0.35/100ml

sale: $3.75, formerly: $4.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $2.08/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Plus tax
Prepared in CanadaNestlé
Kitkat 4-Finger Wafer Bar, Milk Chocolate
45 g, $2.78/100g
sale: $1.88, formerly:
Limit 8, after limit $1.99
Plus tax
T&T
Korean Roasted Seaweed Laver
15 g, $13.27/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaLeclerc
Celebration Butter Cookies Milk Chocolate
240 g, $1.88/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.57/100g
Low Stock

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Spicy Cracked Pepper Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Thick Sliced Loaf
620 g, $0.64/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.55/100g

sale: $5.97, formerly: $7.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaKraft
Smooth Light Peanut Butter
1 kg, $0.60/100g
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Tender Liver & Chicken Feast
85 g, $1.06/100g

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.21/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Prepared in CanadaUnico
Diced Tomatoes, Herbs & Spices
796 ml, $0.38/100ml
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Friskies Pâté Wet Cat Food Chef's Dinner
156 g, $0.58/100g

sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaMaple Leaf
Flakes of Ham, Less Salt by Maple Leaf
156 g, $2.75/100g
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Grilled Wet Cat Food Chicken Feast in Gravy
85 g, $1.06/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Light Cream Cheese Spread
250 g, $1.19/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
Save with Members Only Pricing
Discover deals and offers only available with PC Optimum™.

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaWildly Delicious
Preserve Co Ltd Red Pepper Jelly
185 ml, $4.32/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $20.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
5 L Stainless Steel Step Bin
1 ea, $20.00/1ea
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Blue - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $22.00 Non-Members
Plus tax
President's Choice
The Bigger Sip Bottle - Olive - 1 L/34 oz
1 ea, $22.00/1ea

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaLesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Cranberry and Hazelnut
150 g, $5.33/100g
$20.00 Member Price
, formerly: $30.00$22.50 Non-Members
SAVE $7.50
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Colanders 2 Piece Set
1 ea, $22.50/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Prepared in CanadaBaby Gourmet
Organic Bright Blends Strawberry Banana Bean
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Protein Bar, Cookies & Caramel
4 ea, $4.25/1ea
$24.88 Member Price
, formerly: $34.88 Non-Members
Plus tax
Kiddicare
Diaper Size 4 124s
124 ea, $0.28/1ea
PC Optimum Offer
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
Small 6 Cup Water Filter Pitcher with 1Standard Filter, Made Without BPA, Denali, White
1 ea, $27.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Cherry Vanilla Macaron
532 ml, $2.63/100ml
$21.00 Member Price
, formerly: $28.99$21.75 Non-Members
SAVE $7.24
Plus tax
Jurassic World
Wild Roar Assortment
1 ea, $21.75/1ea
Low Stock

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaStonewall Kitchen
Jelly Spicy Red Pepper
185 ml, $4.32/100ml

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaLesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Fig and Olive
150 g, $5.33/100g

$10.99 Member Price
, formerly: $17.99 Non-Members
Prepared in CanadaJanes
Lightly Dusted Sole Zesty Lemon & Cracked Pepper
450 g, $4.00/100g
$20.00 Member Price
, formerly: $26.00$22.50 Non-Members
SAVE $3.50
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Mixing Bowl Set, 5 Piece
5x1.0 ea, $4.50/1ea

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Prepared in CanadaBaby Gourmet
Organic Bright Blends Banana Blueberry Strawberry Guava
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Protein Bar Peanut Butter Flavour
4x220.0 g, $1.93/100g
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Sea Salt and Cedar, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
Water Filtration System Lilac 6 Cup Capacity
1 ea, $27.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $26.99$14.00 Non-Members
SAVE $12.99
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut & Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
1064 ml, $1.32/100ml

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaLesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Almond Flour Cranberry
150 g, $5.33/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaWildly Delicious
Preserve Co Ltd Tangerine & Red Chili Jelly
185 ml, $4.32/100ml
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Soft Protein Bar, Caramel Choco
4x220.0 g, $1.93/100g

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Prepared in CanadaBaby Gourmet
Organic Bright Blends Pear Cherry Spinach Chia
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Sandalwood & Shea Butter
532 ml, $2.63/100ml

$10.99 Member Price
, formerly: $17.99 Non-Members
Prepared in CanadaJanes
Lightly Dusted Sole Herby Dill & Citrus
540 g, $3.33/100g
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
Small 6 Cup Water Filter Pitcher with 1 Standard Filter, Made Without BPA, Denali, Red
1 ea, $27.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Eucalyptus and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaLesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Almond Flour Salty Date
150 g, $5.33/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaWildly Delicious
Preserve Co Ltd Caramelized Onion & Maple Confit
185 ml, $4.32/100ml
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Protein Bar Creamy Crisp Flavour
4x55.0 g, $7.72/100g
Low Stock

$2.50 Member Price
, formerly: $2.79 Non-Members
Prepared in CanadaBaby Gourmet
Organic Bright Blends Mango Coconut Spinach
113 ml, $2.47/100ml
PC Optimum Offer
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Body Wash, Cashmere & Rain
532 ml, $2.63/100ml
$22.00 Member Price
, formerly: $27.00 Non-Members
Plus tax
Brita
Small 6 Cup Water Filter Pitcher with 1 Standard Filter, Made Without BPA, Denali, Black
1 ea, $27.00/1ea
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Lilac and White Tea, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml

$6.00 Member Price
, formerly: $8.00 Non-Members
Prepared in CanadaLesley Stowe's
Lesley Stowe Raincoast Crisps Wild Blueberry and Almond
150 g, $5.33/100g
$12.50 Member Price
, formerly: $16.99 Non-Members
Plus tax
Barebells
Protein Bar Cookies & Cream
4x56.0 g, $7.58/100g

$10.99 Member Price
, formerly: $17.99 Non-Members
Prepared in CanadaJanes
Fillet Of Sole
590 g, $3.05/100g
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Cucumber and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.75/100g
Low Stock
$10.00 Member Price
, formerly: $14.00 Non-Members
Plus tax
NewNative
Sulfate & Paraben Free Body Wash, Strawberry Dream
532 ml, $2.63/100ml































































































