Single Serve Cakes & Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Truffle Royale Cake Slice
116 g, $3.45/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Chocolate Fudge Cake Slice
159 g, $2.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Jamocha Almond Fudge Cake Slice
133 g, $3.01/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Marie Morin
Ganache Chocolate Truffle Dessert
90 g, $4.44/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
La Rocca Cookies & Cream Cheesecake Slice
138 g, $2.90/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original English Muffins
342 g, $0.80/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml
















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































