Wraps, Flatbread & Pizza Crust
Filters
Wraps, Flatbread & Pizza Crust
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Suraj
Original Naan Flatbreads
10 ea, $0.40/1ea
Low Stock

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
President's Choice
Traditional Naan Dippers Flatbreads Club Pack
400 g, $1.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Crispy
Roti Wrap Whole Wheat, 15pieces
750 g, $0.47/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Crispy
Roti Wrap Original, 15pieces
750 g, $0.47/100g
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Dempster's
Protein Orginal Tortilla
330 g, $1.36/100g
1,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































