Almond Milk
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.37/100ml
sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.37/100ml
sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.37/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Eco fees apply
Natura
Almond Beverage, Unsweetened
946 ml, $0.32/100ml
sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.37/100ml
Out of Stock
$2.99
Eco fees apply
Blue Diamond
Almond Breeze, Unsweetened Chocolate
946 ml, $0.32/100ml
Out of Stock
sale: $6.69, formerly: $7.19
SAVE $0.50
Eco fees apply
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Beverage
1.4 l, $0.48/100ml
sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Eco fees apply
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free, Shelf Stable
946 ml, $0.37/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.99
SAVE $1.00
Eco fees apply
Natura
Fortified Almond Beverage, Original
946 ml, $0.32/100ml
sale: $6.69, formerly: $7.19
SAVE $0.50
Eco fees apply
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Vanilla Beverage
1.4 l, $0.48/100ml

$2.29
Plus tax, eco fees apply
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Lime One
355 ml, $0.65/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Caramel Brûlé
750 ml, $1.47/100ml
Out of Stock
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Cinnamon Churro
750 ml, $1.47/100ml
$9.99
Eco fees apply
Silk
Almond Beverage, Vanilla Flavour, Dairy-Free
6x236.0 ml, $0.71/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: about $15.73, formerly: $17.05
SAVE $1.32
Prepared in CanadaChicken Breast, Club Pack Boneless Skinless
$15.23/1kg $6.91/1lb
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































