Multipacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
IOGO
Cherry Lemon Blackberry-Blueberry Vanilla Lactose-Free Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.53/100g
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
IOGO
Strawberry Raspberry Blueberry Vanilla Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.53/100g
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
IOGO
Strawberry Duos Banana Peach Raspberry Vanilla Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.53/100g

sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
IOGO
Strawberry-Kiwi Mango Coconut-Pineapple-Banana Vanilla Lactose-Free Yogurt Cups 0%
1.6 kg, $0.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g













---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































