Filters
Deli Meat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $5.00, formerly: $8.29
SAVE $3.29
Mastro
Calabrese Salami, Hot
125 g, $4.00/100g

sale: $12.49, formerly: $14.49
SAVE $2.00
Mastro
Charcuterie, Gran Piatto
200 g, $6.25/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
La Belle Bretagne
Country Style Peppercorn Pate
150 g, $2.67/100g

$5.00 Member Price
, formerly: $6.29$6.00 Non-Members
SAVE $0.29
Chris Brothers
Deli Meat Combo Pack
250 g, $2.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































