Breakfast Sandwiches
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
ODoughs
Multigrain Sandwich Thins
510 g, $1.37/100g

sale: $7.50, formerly: $9.49
SAVE $1.99
Schneiders
Original Recipe Breakfast Sausage Rounds
375 g, $2.00/100g

$7.00
Burnbrae Farms
Egg Bites! Mini Crustless Quiches Snack Size
336 g, $2.08/100g
500 PC Optimum Points

$7.00
EGGBakes!
Quiche Spinach & Ricotta, 4-Pack
340 g, $2.06/100g
500 PC Optimum Points

sale: $7.00, formerly: $7.79
SAVE $0.79
EGGBakes!
Quiche 4 cheese & Ham, 4-Pack
340 g, $2.06/100g
500 PC Optimum Points

sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
ODoughs
O'dippers Garlic & Chive
210 g, $3.33/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































