Waffles & Pancakes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Kelloggs
Eggo Thick & Fluffy Waffles Original
330 g, $1.36/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Nature's Path
Flax Plus Organic Gluten Free Waffles, Homestyle
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Nature's Path
Flax Plus Waffles, Buckwheat Wildberry
210 g, $2.86/100g
sale: $6.25, formerly: $6.99
SAVE $0.74
Nature's Path
Gluten Free Chocolate Chip Waffle
210 g, $2.98/100g
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Nature's Path
Waffles Chia Plus Organic
210 g, $2.86/100g

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
ODoughs
Muffins Double Chocolate
340 g, $2.64/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































