Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Vegetable Pizza
385 g, $1.17/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $1.42/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Margarita Pizza
330 g, $1.36/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Meat Lover's Hand Tossed Crust Frozen Pizza
805 g, $0.99/100g
sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
Pillsbury
Pizza Pops 3 Cheese Flavour, 4 ct
380 g, $0.92/100g
sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
Pillsbury
Pepperoni and Bacon Pizza Pops, 4CT
380 g, $0.92/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.89/100g

sale: $5.79, formerly: $5.99
SAVE $0.20
McCain
Pizza Pockets Pepperoni, 3 pack
300 g, $1.93/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Three Cheese, 6 pack
600 g, $1.17/100g
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.49
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $1.56/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
RED BARON
Fully Loaded Pepperoni Hand Tossed Crust Frozen Pizza
815 g, $0.98/100g

sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
Pillsbury
Frozen Pizza Snacks ,3 Meat, 4 ct
380 g, $0.92/100g

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Casa di Mama Bacon Pizza
405 g, $1.11/100g
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
RED BARON
Rising Crust Four Cheese Medley Frozen Pizza
740 g, $0.95/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Piccolissima Pepperoni Mini Pizzas, 12 Count
288 g, $1.56/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Mini Pizzas, Three Cheese 12-Count
288 g, $1.56/100g

sale: $3.50, formerly: $4.99
SAVE $1.49
Pillsbury
Pizza Pops SPECIAL EDITION
380 g, $0.92/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Dr Oetker
Ristorante Thin Crust Pizza, Diavola
362 g, $1.24/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pockets Cheeseburger, 6 pack
540 g, $1.30/100g

sale: $7.00, formerly: $9.49
SAVE $2.49
McCain
Pizza Pockets Meat Lovers Pizza Pockets, 6 pack
600 g, $1.17/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































