Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $2.28, formerly:
Limit 8, after limit $2.79
Garden
Cream Wafers, Strawberry Flavour
200 g, $1.40/100g

sale: $2.94 MIN 2
, formerly: $3.49
Fontaine Sante
Tofu Extra Firm Plain
400 g, $0.87/100g
sale: $4.78, formerly: $4.99
SAVE $0.21
Nissin
Instant Noodle With Soup Base Demae Ramen Black Garlic Oil And Artificial Pork Flavour
500 g, $0.96/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Spicy Garlic Flavoured Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: about $15.73, formerly: $17.05
SAVE $1.32
Prepared in CanadaChicken Breast, Club Pack Boneless Skinless
$15.23/1kg $6.91/1lb

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































