Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
President's Choice
Rice Vermicelli Noodles
225 g, $1.01/100g
Low Stock
sale: $10.48, formerly:
Limit 8, after limit $12.99
Plus tax
Jayone
Seasoned and Roasted Seaweed
120 g, $10.83/100g
sale: $4.88, formerly: $5.49
SAVE $0.61
Charoen Pokphand
Shrimp Wonton Soup With Noodles
258 g, $1.89/100g
sale: $6.98, formerly: $9.99
SAVE $3.01
Kikkoman
Soy Sauce All Purpose Seasoning Less Sodium
591 ml, $1.18/100ml
2,000 PC Optimum Points
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
Plus tax, eco fees apply
Marble Pop
Strawberry
200 ml, $1.14/100ml
sale: $2.48, formerly:
Limit 8, after limit $2.99
Plus tax
Kosa
Sunflower Seeds Spiced Flavor
260 g, $1.15/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g
sale: about $10.25, formerly: $13.15
SAVE $2.90
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$7.72/1kg $3.50/1lb

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































