Sheet & Pillowcase Sets
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set - Fog
1 ea, $52.00/1ea
Low Stock
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $52.00/1ea
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $52.00/1ea
sale: $45.00, formerly: $60.00
SAVE $15.00
Plus tax
President's Choice
Double Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $45.00/1ea
Low Stock
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set - Blush
1 ea, $52.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
Low Stock
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - Sky
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - Juniper
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
Low Stock
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $45.00, formerly: $60.00
SAVE $15.00
Plus tax
President's Choice
Double Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $45.00/1ea
Low Stock
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set - Midnight Blue
1 ea, $37.00/1ea
sale: $67.00, formerly: $90.00
SAVE $23.00
Plus tax
President's Choice
King Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - Charcoal
1 ea, $67.00/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly: $60.00
SAVE $15.00
Plus tax
President's Choice
Double Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $45.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set - Blush
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $90.00
SAVE $30.00
Plus tax
President's Choice
King Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - White
1 ea, $60.00/1ea
Out of Stock
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Double Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set
1 ea, $52.00/1ea
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Double Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set
1 ea, $52.00/1ea
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Double Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - Charcoal
1 ea, $52.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: about $10.25, formerly: $13.15
SAVE $2.90
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$7.72/1kg $3.50/1lb

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thick Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































