Sheet & Pillowcase Sets
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $52.00/1ea
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $52.00/1ea
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set - Fog
1 ea, $52.00/1ea
Low Stock
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $52.00/1ea
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set - Fog
1 ea, $37.00/1ea
Low Stock
sale: $52.00, formerly: $70.00
SAVE $18.00
Plus tax
President's Choice
Queen Percale Cotton Sheet 4 Piece Set - Blush
1 ea, $52.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $45.00, formerly: $60.00
SAVE $15.00
Plus tax
President's Choice
Double Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $45.00/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly: $60.00
SAVE $15.00
Plus tax
President's Choice
Double Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $45.00/1ea
Low Stock
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - White
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - Juniper
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
Low Stock
sale: $45.00, formerly: $60.00
SAVE $15.00
Plus tax
President's Choice
Double Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $45.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
King Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $45.00, formerly: $60.00
SAVE $15.00
Plus tax
President's Choice
Double Percale Cotton Sheet 4 Piece Set
1 ea, $45.00/1ea
Low Stock
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set - Sky
1 ea, $60.00/1ea
sale: $60.00, formerly: $80.00
SAVE $20.00
Plus tax
President's Choice
Queen Sateen Hygrocotton® Sheet 4 Piece Set
1 ea, $60.00/1ea
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set - Midnight Blue
1 ea, $37.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































