Disposable Tableware & Napkins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $4.79, formerly: $5.49
SAVE $0.70
Plus tax
No Name
1 Ply Napkins 250 Pack
1 ea, $0.02/1ea

sale: $10.49, formerly: $11.00
SAVE $0.51
Plus tax
President's Choice
2-Ply Dinner Napkins, 180 Sheets
1 ea, $1,049.00/100ea

sale: $7.50, formerly: $11.99
SAVE $4.49
Plus tax
Royal Chinet
Dinner Plates
40 ea, $0.19/1ea

sale: $6.50, formerly: $9.99
SAVE $3.49
Plus tax
Royal Chinet
Luncheon Plate
40 ea, $0.16/1ea

sale: $2.50, formerly: $4.99
SAVE $2.49
Plus tax
Royal Chinet
Bowls, 12oz
15 ea, $0.17/1ea

sale: $6.00, formerly: $9.49
SAVE $3.49
Plus tax
Royal Chinet
Dessert Plate
40 ea, $0.15/1ea
sale: $8.50, formerly:
Limit 2, after limit $10.00
Plus tax
No Name
Birch Cutlery Set Club Size 150 Pack
150 ea, $0.07/1ea
sale: $8.50, formerly:
Limit 2, after limit $10.00
Plus tax
No Name
Birch Forks Club Size 150 Pack
150 ea, $0.07/1ea
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Planet First™ Beverage Napkins
100 ea, $0.03/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































