Serving Dishes, Trays & Platters
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $9.94, formerly:
Limit 4, after limit $29.00
Plus tax
President's Choice
Metal Handle Acacia Wood Serve Board
1 ea, $29.00/1ea
sale: $7.94, formerly:
Limit 4, after limit $17.00
Plus tax
President's Choice
Earthen Serve Bowl
1 ea, $17.00/1ea
sale: $8.24, formerly:
Limit 4, after limit $16.00
Plus tax
President's Choice
Carved Wood Napkin Rings 4 Pack
1 ea, $16.00/1ea
sale: $9.94, formerly:
Limit 4, after limit $22.00
Plus tax
Life at Home
Painted Serve Platter
1 ea, $22.00/1ea
sale: $17.94, formerly:
Limit 4, after limit $39.00
Plus tax
President's Choice
Metal Handle Acacia Wood Round Serve Board
1 ea, $39.00/1ea
sale: $5.94, formerly:
Limit 4, after limit $12.00
Plus tax
Life at Home
Textured Amber Glass Dessert Cups 2 Piece Set
2 ea, $6.00/1ea
sale: $9.94, formerly:
Limit 4, after limit $22.00
Plus tax
President's Choice
Heritage Serve Bowl
1 ea, $22.00/1ea
sale: $23.84, formerly:
Limit 4, after limit $49.00
Plus tax
President's Choice
Metal Handle Acacia Wood Serve Tray
1 ea, $49.00/1ea
sale: $8.54, formerly:
Limit 4, after limit $22.00
Plus tax
President's Choice
Earthen Serve Platter
1 ea, $22.00/1ea
$15.00
Plus tax
President's Choice
President's Choice Acacia and Marble Serving Board, 10 in
1 ea, $15.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.25, formerly: $2.79
SAVE $0.54
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.06/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.79
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $2.32/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Ancient Grains with Red Fife Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































