Filters
Kitchen Utensils, Gadgets & Tools
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
$20.00 Member Price
, formerly: $30.00$22.50 Non-Members
SAVE $7.50
Plus tax
President's Choice
Stainless Steel Colanders 2 Piece Set
1 ea, $22.50/1ea
sale: $13.00, formerly: $17.00
SAVE $4.00
Plus tax
Starfrit
Mightican Can Opener with Soft Grip
1 ea, $13.00/1ea
sale: $12.00, formerly: $15.00
SAVE $3.00
Plus tax
Starfrit
Little Beaver Can Opener - White
1 ea, $12.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































