Women
Filters
Women
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Organic Cotton Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Striped Organic Cotton Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
+ More Options
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Striped Slim-Fit Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Slim-Fit Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Striped Classic Fit Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

$4.00 Member Price
, formerly: $7.99$6.00 Non-Members
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSunrise
Thin Sliced Bologna
375 g, $1.60/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original English Muffins
342 g, $0.80/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































