Men's Tees & Polos
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $10.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Men's Organic Cotton Crewneck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $10.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Men's Organic Cotton Crewneck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
+ More Options
sale: $10.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Men's Organic Cotton Crewneck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $10.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Men's Organic Cotton Crewneck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
sale: $10.00 MIN 2
, formerly: $16.00
Plus tax
Joe Fresh
Men's Organic Cotton V-Neck T-Shirt
1 ea, $16.00/1ea
+ More Options
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g








































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































