Bath, Shower & Body Care
Filters
Bath, Shower & Body Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Lotion, Fragrance Free
532 ml, $2.72/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 6, after limit $9.49
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Lotion Unscented
227 ml, $4.18/100ml
sale: $12.99, formerly: $14.49
SAVE $1.50
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Lotion, Dry Skin, Fragrance Free
354 ml, $3.67/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
318 g, $1.89/100g
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Wash
354 ml, $2.71/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
318 g, $1.89/100g
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Lotion Sheer Hydration
532 ml, $2.72/100ml
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
Aveeno
Daily Moisturizing Body Wash
975 ml, $1.60/100ml
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Lavender
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
318 g, $1.89/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
318 g, $1.89/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Original Scent
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Aloe
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $17.49, formerly: $23.43
SAVE $5.94
Plus tax
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
1274 g, $1.37/100g
sale: $17.49, formerly: $23.43
SAVE $5.94
Plus tax
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
1274 g, $1.37/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Men+Care Extra Fresh Bar Soap Hand & Body & Face & Shave soap bar
318 g, $1.89/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Irish Spring
Original Clean Deodorant Bar Soap for Men, Feel Fresh All Day, 104.8 g, 12 Pack
12x104.0 g, $0.80/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Coconutt
1035 ml, $0.92/100ml

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Aveeno
Skin Relief Moisturizing Lotion Fragrance Free
532 ml, $2.72/100ml
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Waterlily
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump for the driest skin
905 ml, $1.44/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump Hypoallergenic
905 ml, $1.44/100ml

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Aveeno
Stress Relief Moisturizing Body Lotion
532 ml, $2.72/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaBread Cinnamon Raisin Sliced
468 g, $0.75/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































