Personal Care & Beauty
Personal Care & Beauty
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
Health & Beauty
Stock up on everyday health and beauty essentials.
$6.99
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
PC Optimum Offer
sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
Bic
Twin Select Silky Touch Disposable Razors
10 ea, $0.48/1ea
sale: $6.50, formerly: $9.49
SAVE $2.99
Plus tax
Listerine
Cool Mint Antiseptic Mouthwash
1 l, $0.65/100ml
sale: $4.97, formerly: $5.99
SAVE $1.02
Plus tax
Old Spice
High Endurance Deodorant for Men, Aluminum Free, Pure Sport Scent
85 g, $5.85/100g
sale: $33.59, formerly: $41.99
SAVE $8.40
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Women's Razor Blade Refills, 8 Count
8 ea, $4.20/1ea
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Coconutt
1035 ml, $0.92/100ml

sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
Prepared in CanadaAveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $13.00, formerly: $14.00
SAVE $1.00
Plus tax
Native
Moisturizing Shampoo, Coconut and Vanilla
488 ml, $2.66/100ml
sale: $6.50, formerly:
Limit 6, after limit $10.99
Plus tax
Colgate
Extra Clean Full Head Toothbrush, Soft (Value Pack)
1 ea, $10.99/1ea

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Prepared in CanadaAveeno
Daily Moisturizing Lotion, Fragrance Free
532 ml, $2.72/100ml
$10.00 Member Price
, formerly: $15.49$14.00 Non-Members
SAVE $1.49
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.63/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump for the driest skin
905 ml, $1.44/100ml

sale: $15.59, formerly: $16.56
SAVE $0.97
Plus tax
Prepared in CanadaCetaphil
Daily Advance Ultra Hydrating Lotion
473 ml, $3.30/100ml
Bath, Shower & Body Care
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
318 g, $1.89/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
318 g, $1.89/100g
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Lotion, Fragrance Free
532 ml, $2.72/100ml
sale: $6.00, formerly:
Limit 6, after limit $9.49
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Lotion Unscented
227 ml, $4.18/100ml
sale: $12.99, formerly: $14.49
SAVE $1.50
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Lotion, Dry Skin, Fragrance Free
354 ml, $3.67/100ml
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Lavender
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $9.59, formerly: $11.99
SAVE $2.40
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash
354 ml, $2.71/100ml
sale: $11.19, formerly: $13.99
SAVE $2.80
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.10/100ml
sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Lotion Sheer Hydration
532 ml, $2.72/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
318 g, $1.89/100g
sale: $15.59, formerly: $19.49
SAVE $3.90
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash
975 ml, $1.60/100ml
sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Wash Pouch
1.06 l, $1.51/100ml
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $10.99
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Hand Cream, Dry Skin Hand Lotion, Non-GMO Oat Moisturizer, Paraben Free, Fragrance Free
97 ml, $10.81/100ml
Low Stock
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $22.49
Plus tax
SponsoredAveeno
Daily Moisturizing Body Lotion, Fragrance Free,
975 ml, $2.31/100ml
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
318 g, $1.89/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Original Scent
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Aloe
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $17.49, formerly: $23.43
SAVE $5.94
Plus tax
Dove
Beauty Bar Gentle Skin Cleanser for Soft Skin, Original
1274 g, $1.37/100g
sale: $17.49, formerly: $23.43
SAVE $5.94
Plus tax
Dove
Beauty Bar for Softer Skin, Hypoallergenic Sensitive Skin
1274 g, $1.37/100g
sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Men+Care Extra Fresh Bar Soap Hand & Body & Face & Shave soap bar
318 g, $1.89/100g
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Irish Spring
Original Clean Deodorant Bar Soap for Men, Feel Fresh All Day, 104.8 g, 12 Pack
12x104.0 g, $0.80/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Coconutt
1035 ml, $0.92/100ml

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Prepared in CanadaAveeno
Skin Relief Moisturizing Lotion Fragrance Free
532 ml, $2.72/100ml
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Plus tax
Ivory
Gentle Body Wash, Notes of Waterlily
1035 ml, $0.92/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump for the driest skin
905 ml, $1.44/100ml
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax
Dove
Body Wash with Pump Hypoallergenic
905 ml, $1.44/100ml

sale: $10.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Prepared in CanadaAveeno
Stress Relief Moisturizing Body Lotion
532 ml, $2.72/100ml
Oral Care
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Travel Size, Mint, 95mL
95 ml, $1.88/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
Cavity Protection Fluoride Toothpaste, Winterfresh
95 ml, $1.88/100ml
sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Plus tax
SponsoredColgate
Optic White Advanced Hydrogen Peroxide Toothpaste
133 ml, $4.89/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
MaxFresh Toothpaste, Cool Mint
52 ml, $3.44/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
Extra Clean Toothbrush, Soft
1 ea, $1.79/1ea
sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Plus tax
SponsoredColgate
Total Advanced Enamel Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth
120 ml, $5.41/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
Extra Clean Toothbrush, Medium
1 ea, $1.79/1ea
$6.99
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
PC Optimum Offer
$6.99
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
PC Optimum Offer
$6.99
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Sensodyne Deep Clean Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
PC Optimum Offer
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
Triple Action Whitening Toothpaste, Mint Toothpaste
60 ml, $2.98/100ml
Low Stock
sale: $1.25, formerly:
Limit 10, after limit $1.79
Plus tax
Colgate
Max Fresh Knockout Toothpaste
52 ml, $3.44/100ml
$6.99
Plus tax
Sensodyne
Sensodyne Fresh Mint Toothpaste for Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Brilliant Whitening Sensitive Toothpaste, Value Size
135 ml, $5.55/100ml
PC Optimum Offer

sale: $6.50, formerly: $9.49
SAVE $2.99
Plus tax
Prepared in CanadaListerine
Zero Mild Mint Antiseptic Mouthwash, Alcohol Free
1 l, $0.65/100ml
sale: $6.50, formerly:
Limit 6, after limit $10.99
Plus tax
SponsoredColgate
Extra Clean Full Head Toothbrush, Soft (Value Pack)
1 ea, $10.99/1ea
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Extra Fresh Toothpaste
110 ml, $6.81/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Plus tax
Crest
Kids Cavity Protection Toothpaste, Sparkle Fun Flavor
100 ml, $3.29/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Sensodyne Fresh Mint Toothpaste for Sensitive Teeth
135 ml, $5.55/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.75, formerly:
Limit 6, after limit $4.29
Plus tax
Crest
Complete Plus Extra Whitening Toothpaste, Clean Mint
120 ml, $3.58/100ml
sale: $3.75, formerly:
Limit 6, after limit $4.29
Plus tax
Crest
Complete Whitening Plus Scope Minty Fresh Toothpaste
120 ml, $3.58/100ml
sale: $7.50, formerly:
Limit 6, after limit $8.99
Plus tax
Sensodyne
Repair And Protect Toothpaste For Sensitive Teeth
75 ml, $11.99/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Gentle Whitening Toothpaste
110 ml, $6.81/100ml
PC Optimum Offer

$11.49
Plus tax
Prepared in CanadaListerine
Total Care Zero Mouthwash, Alcohol Free
1 l, $1.15/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $7.49
Plus tax
Subscribe & EarnSensodyne
Whitening Plus Tartar Fighting Toothpaste For Sensitive Teeth
135 ml, $5.55/100ml
PC Optimum Offer



























































































































































