Filters
School & Office Supplies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
$6.74
Plus tax
Sharpie
Permanent Markers, Toy Story 5 Packaging, Assorted, Fine Point, 5 Count
5 ea, $1.35/1ea
Out of Stock
$5.14
Plus tax
Bic
4-Color Fashion Retractable Ball Pens, Medium Point (1.0 mm), 2-Count Pack
2 ea, $2.57/1ea
Out of Stock
$7.14
Plus tax
Papermate
Clearpoint Mechanical Pencil, Candy Pop, HB #2 Lead, 2 Count
2 ea, $3.57/1ea
Out of Stock
$7.14
Plus tax
Papermate
Clearpoint Mechanical Pencils, Colour Block Edition, 5 Piece Set
2 ea, $3.57/1ea
Out of Stock
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.97, formerly: $4.00
SAVE $1.03
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.31/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































