Buns & Rolls
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $0.50 MIN 8
, formerly: $0.75
Bulk Buns (Choose from several bun varieties. See product description)
100 g, $0.75/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Gusto! Brioche-Style Sausage Buns
420 g, $0.95/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
D'Italiano
Original Sausage Buns
456 g, $0.88/100g
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Promise Gluten Free
Hamburger Buns Authentic Brioche
260 g, $2.69/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
ACE
Classic Gourmet Sausage Buns
340 g, $1.32/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
100% Whole Wheat Hamburger Buns 8pk
8x56.0 g, $0.89/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Wonder
100% Whole Wheat Hotdog Buns 8pk
8x60.0 g, $0.83/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points
Low Stock
















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































