Milk & Cream
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Gay Lea
Real Whipped Cream, Regular
225 g, $2.00/100g
sale: $7.00, formerly: $7.75
SAVE $0.75
Starbucks
Almond And Oat Non Dairy Caramel Macchiato Coffee Enhancer
828 ml, $0.85/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Coffee Creamer, French Vanilla
946 ml, $0.66/100ml
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $7.75
SAVE $0.75
Starbucks
Irish Cream-flavoured Non-dairy Coffee Enhancer
828 ml, $0.85/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Coffee Creamer, Hazelnut
946 ml, $0.66/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Coffee Creamer, Caramel Macchiato
946 ml, $0.66/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Coffee Enhancer, Pumpkin Spice, Limited Edition
946 ml, $0.66/100ml
Low Stock

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Vanilla Toffee Caramel Coffee Creamer, 63 Servings
946 ml, $0.66/100ml
Low Stock

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Coffee Creamer, Southern Butter Pecan
946 ml, $0.66/100ml

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
French Vanilla Flavoured Fat Free Coffee Creamer, 63 Servings
946 ml, $0.66/100ml
Out of Stock

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Maple Latte Flavoured Coffee Creamer
946 ml, $0.66/100ml

sale: $7.00, formerly: $7.75
SAVE $0.75
Starbucks
Caramel Macchiato Liquid Coffee Enhancer
828 ml, $0.85/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Gay Lea
Real Whipped Cream, Light
225 g, $2.00/100g

sale: $6.25, formerly: $7.00
SAVE $0.75
International Delight
Coffee Creamer, Irish Crème
946 ml, $0.66/100ml

sale: $7.00, formerly: $7.75
SAVE $0.75
Starbucks
Maple Pecan Latte ZERO SUGAR Non-Dairy Coffee Enhancer
800 ml, $0.88/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer
























































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































