Greek Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Plain Skyr Yogurt 0%
750 g, $1.00/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Vanilla, 13g Protein
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Greek Yogurt, Plain, 13g protein
650 g, $1.15/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Strawberry
200 ml, $0.60/100ml
Out of Stock

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Plain Skyr Yogurt 3.6%
750 g, $1.00/100g

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Vanilla Skyr Yogurt 0%
750 g, $1.00/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Strawberry, 13g protein
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, 0% M.F.
750 g, $1.00/100g

sale: $3.00, formerly: $5.79
SAVE $2.79
siggi's
Vanilla Skyr Yogurt 2%
400 g, $0.75/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Vanilla
200 ml, $0.60/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée Yogourt Mango 9 % M.F.
500 g, $0.80/100g

sale: $3.00, formerly: $5.79
SAVE $2.79
siggi's
Strawberry Skyr Yogurt 2%
400 g, $0.75/100g
Out of Stock
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Strawberry-Banana
200 ml, $0.60/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée 9% Yogurt, Raspberry Cheesecake
500 g, $0.80/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, 2% M.F.
750 g, $1.00/100g
sale: $1.19, formerly: $1.50
SAVE $0.31
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Raspberry
200 ml, $0.60/100ml
$1.19
Plus tax, eco fees apply
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Mixed Berries
200 ml, $0.60/100ml

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Greek Yogurt, Banana, 13g protein
650 g, $1.15/100g
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée Yogurt Salted Caramel Cheesecake 9%
500 g, $0.80/100g
Low Stock

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Raspberry Skyr Yogurt 2%
650 g, $1.15/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
No Name
Sour Cream14% M.F. Artificially Soured Sour Cream Product
500 ml, $0.76/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White Topslice Hotdog Buns 12pk
504 g, $0.79/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer




















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































