Greek Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $3.00, formerly: $5.79
SAVE $2.79
siggi's
Banana Skyr Yogurt 2%100G
400 g, $0.75/100g
Low Stock

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée Yogourt Key Lime Pie 9 % M.F.
500 g, $0.80/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, Lactose Free, 0% M.F.
750 g, $1.00/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
750 g, $1.00/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 0% M.F.
750 g, $1.00/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Plain, 11% M.F.
750 g, $1.00/100g

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée 10% Yogurt, Plain
900 g, $0.89/100g

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Strawberry Skyr Yogurt 2%
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry-Raspberry, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Banana Skyr Yogurt 2%
650 g, $1.15/100g
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose-Free Blueberry Probiotic Yogurt
650 g, $0.58/100g

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
siggi's
Vanilla Skyr Yogurt 3.25%
650 g, $1.15/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Zesty Lemon & Lime, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.15/100g
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose-Free Strawberry Probiotic Yogurt
650 g, $0.58/100g

sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée 9% Yogurt Seasonal Edition Raspberry Mojito
500 g, $0.80/100g
Low Stock

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
Plus tax, eco fees apply
Oikos
Greek Yogurt Drink, Strawberry, High Protein
190 ml, $1.47/100ml
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose-Free Raspberry Probiotic Yogurt
650 g, $0.58/100g

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Liberte
Méditerranée 9% Yogurt, Vanilla
900 g, $0.89/100g
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose-Free Vanilla Flavour Probiotic Yogurt
650 g, $0.58/100g

sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Danone
Low Sugar Yogurt, Vanilla, 8g of Protein
380 g, $1.32/100g

sale: $5.00, formerly: $5.99
SAVE $0.99
Danone
Low Sugar Yogurt, Strawberry, 8g of Protein
380 g, $1.32/100g
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose-Free Peach Probiotic Yogurt
650 g, $0.58/100g
sale: $3.75, formerly: $4.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose-Free Cherry Probiotic Yogurt
650 g, $0.58/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $3.00, formerly: $4.75
SAVE $1.75
Prepared in CanadaCAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.40/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $12.00, formerly: $13.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaJanes
Pub Style Chicken Strips, Fully Cooked
700 g, $1.71/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































