Filters
Baking and Spices
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $8.06, formerly: $9.49
SAVE $1.43
Bobs Red Mill
Coconut Flour Organic
453 g, $1.78/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.65, formerly: $8.00
SAVE $0.35
President's Choice
Golden Cake Mix, Gluten Free
400 g, $1.91/100g
sale: $4.94, formerly: $5.49
SAVE $0.55
PC Organics
Ground Black Pepper
47 g, $10.51/100g
Low Stock
sale: $9.90, formerly: $11.00
SAVE $1.10
PC Organics
Organics Chopped Raw Pecans
200 g, $4.95/100g
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
PC Organics
Ground Red Cayenne Pepper
42 g, $10.71/100g
sale: $10.19, formerly: $11.99
SAVE $1.80
Bobs Red Mill
Hemp Seed Hearts Hulled
227 g, $4.49/100g
PC Optimum Offer
sale: $13.00, formerly: $13.50
SAVE $0.50
Stellareats
Grain-Free Baking Mix Carrot Cake + Muffin
347 g, $3.75/100g
sale: $4.05, formerly: $4.50
SAVE $0.45
PC Organics
Organic Brown Rice Flour
454 g, $0.89/100g
sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
PC Organics
Organic Oregano Leaves
13 g, $34.62/100g
sale: $10.35, formerly: $11.50
SAVE $1.15
PC Organics
Organic Sliced Almonds
200 g, $5.18/100g
Low Stock
sale: $7.46, formerly: $8.29
SAVE $0.83
PC Organics
Organics Coconut Flour
454 g, $1.64/100g
sale: $12.74, formerly: $14.99
SAVE $2.25
Bobs Red Mill
Super-Fine Natural Almond Flour
453 g, $2.81/100g
PC Optimum Offer
sale: $13.00, formerly: $13.50
SAVE $0.50
Stellareats
Grain-Free Baking Mix Fudge Brownie
296 g, $4.39/100g
sale: $16.20, formerly: $18.00
SAVE $1.80
PC Organics
Organic Raw Pine Nuts
150 g, $10.80/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

sale: $2.79, formerly: $3.29
SAVE $0.50
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.82/100g

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.50/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































