Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $16.79, formerly: $18.89
SAVE $2.10
Plus tax
Nature's Way
Sleep Well Sleep Aid Melatonin Mixed Berry Flavour
60 ea, $0.28/1ea
sale: $15.50, formerly: $16.99
SAVE $1.49
Plus tax
Nature's Way
Sambucus, Cold and Flu Care Standardized Elderberry Kids 120ml Syrup
120 ml, $12.92/100ml
sale: $25.59, formerly: $31.99
SAVE $6.40
Plus tax
Nature's Way
Magnesium Glycinate Plus 110 Mg
120 ea, $0.21/1ea
Low Stock
sale: $17.59, formerly: $19.79
SAVE $2.20
Plus tax
Nature's Way
Magnesium Mixed Berry Flavour
60 ea, $0.29/1ea
Low Stock
sale: $25.50, formerly: $26.99
SAVE $1.49
Plus tax
Nature's Way
Sambucus Cold & Flu Relief Elderberry Kids Gummies
60 ea, $0.43/1ea
sale: $16.79, formerly: $18.89
SAVE $2.10
Plus tax
Nature's Way
Less Stress Stress Relief Ashwagandha Mixed Berry Flavour
60 ea, $0.28/1ea
Low Stock

sale: $39.99, formerly: $44.99
SAVE $5.00
Plus tax
VITAL PROTEINS
Collagen Creamer, Vanilla-flavoured
303 g, $13.20/100g
Low Stock
$27.99
Plus tax
Orange Naturals
Adult Multi Advanced Nutritional Support 60 Veg Capsules
60 ea, $0.47/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.53/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































