Vitamins
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $23.99, formerly: $26.75
SAVE $2.76
Plus tax
NutraSea
Nutrasea Kids Omega-3 Tropical Citrus Flavour
30 ea, $0.80/1ea
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
$35.99
Plus tax
Orange Naturals
Elderberry + Vitamin C Liquid 5 Years & Up
450 ml, $8.00/100ml
5,000 PC Optimum Points
$56.99
Plus tax
Orange Naturals
Jointly Stiffness & Joint Pain Glucosamine + Nem
60 ea, $0.95/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $52.25, formerly: $55.99
SAVE $3.74
Plus tax
Progressive
VegeGreens Clean Energy Powder
242 g, $21.59/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Old Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.53/100g
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
White + Fibre Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $2.25/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g













































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































