Chocolate & Cocoa
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent® Milk Chocolate Chips
270 g, $2.04/100g
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Hershey's
Chipits Pure Semi-Sweet Chocolate Chips
270 g, $1.85/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chips
300 g, $1.83/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Mini Chocolate Chips
300 g, $1.83/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent® Dark Chocolate Chips
226 g, $2.43/100g
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Hershey's
Chipits Skor Toffee Bits Baking Candy
200 g, $2.50/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent® White Chocolate Chips
226 g, $2.43/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent Semi-Sweet Chocolate Chunks
226 g, $2.43/100g
sale: $5.00, formerly: $7.49
SAVE $2.49
Hershey's
Chipits Semi-Sweet Minis Chocolate Chips
270 g, $1.85/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kraft
100% Pure Semi-Sweet Chocolate Baking Bar
225 g, $3.11/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kraft
Baker's 100% Pure Unsweetened Chocolate Baking Bar
225 g, $3.11/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kraft
Baker's Premium 70% Dark Chocolate Baking Bar
170 g, $4.12/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kraft
Baker's 100% Pure Premium White Chocolate Baking Bar
170 g, $4.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $2.98, formerly: $3.75
SAVE $0.77
Prepared in CanadaNo Name
Pasteurized Cream Cheese
250 g, $1.19/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer












































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































