Women
Filters
Women
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Active Striped Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
sale: $4.00 MIN 5
, formerly: $6.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Cotton Brief
1 ea, $6.00/1ea
sale: $10.00 MIN 3
, formerly: $12.00
Plus tax
Joe Fresh
No Show High Waist Brief
1 ea, $12.00/1ea
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Classic Fit Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Slim-Fit Ribbed Long Sleeve Top
1 ea, $19.00/1ea
+ More Options
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $19.94, formerly: $21.99
SAVE $2.05
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.66/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaTostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.53/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































