Women
Filters
Women
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes. Where noted on applicable items, prices shown are inclusive of a recycling fee.
sale: $4.00 MIN 5
, formerly: $6.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Cotton Boyshort
1 ea, $6.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Organic Cotton Turtleneck
1 ea, $19.00/1ea
sale: $4.00 MIN 5
, formerly: $6.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Cotton Thong
1 ea, $6.00/1ea
+ More Options
sale: $4.00 MIN 5
, formerly: $6.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Cotton Lace Thong
1 ea, $6.00/1ea
sale: $15.00 MIN 2
, formerly: $19.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ Organic Cotton Turtleneck
1 ea, $19.00/1ea
sale: $4.00 MIN 5
, formerly: $6.00
Plus tax
Joe Fresh
Cotton Lace Boyshort
1 ea, $6.00/1ea
sale: $10.00 MIN 3
, formerly: $12.00
Plus tax
Joe Fresh
Women+ No Show Bikini
1 ea, $12.00/1ea
+ More Options
$59.99
Plus tax
Levi Strauss Signature™ Gold
Levi Strauss Signature™ Gold Denim Dress
1 ea, $59.99/1ea
+ More Options
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.75, formerly:
Limit 4, after limit $1.99
Prepared in CanadaNo Name
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Original English Muffins
342 g, $0.73/100g

sale: $2.75, formerly: $3.29
SAVE $0.54
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original English Muffins
342 g, $0.80/100g

sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaBlack Diamond
Marble Cheddar Cheese Bar
400 g, $1.25/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.44/100ml

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Eco fees apply
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaWonder
Classic White Sliced Bread
570 g, $0.70/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Prepared in CanadaCountry Harvest
Oat & Honey Whole Wheat Bread
600 g, $0.72/100g

$4.00 Member Price
, formerly: $7.17$6.00 Non-Members
SAVE $1.17
Prepared in CanadaLarsen
Classic Wieners
375 g, $1.60/100g

sale: $1.75, formerly: $1.99
SAVE $0.24
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.51/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































